Social Base (2.5.13) - en to az translation catalogue (50 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Subject
az: Mövzu

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Search
az: Axtarış

en: Message
az: Mesaj

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Menu
az: Menyu

en: Files
az: Fayllar

en: Last post
az: Son post

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Page
az: Səhifə

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Visibility
az: Görünüş

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Close
az: Bağlı

en: Hidden
az: Gizli

en: @time ago
az: @time əvvəl

en: Topics
az: Mövzular

en: Posts
az: Postlar

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Path to custom logo
az: Fərdi loqo yolu

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Favicon
az: Favikon

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: of
az: söndür

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: User pictures in posts
az: Yazılarda istifadəçi şəkilləri

en: User pictures in comments
az: Şərhlərdə istifadəçi şəkilləri

en: Sort descending
az: Azalan üzrə çeşidləyin

en: Sort ascending
az: Artan sıralama

en: Author name
az: Müəllif adı

en: Status message
az: Status mesajı
