Social Base (2.5.3) - en to sq translation catalogue (31 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Language
sq: Gjuha

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Comments
sq: Komente

en: Tags
sq: Etiketat

en: Search
sq: Kërko

en: Message
sq: Mesazhi

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Menu
sq: Menuja

en: Last post
sq: Dërgimi i fundit

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Header
sq: Titulli

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Forum
sq: Forumi

en: @time ago
sq: @time më parë

en: Topics
sq: Argumentë

en: Posts
sq: Dërgime

en: current revision
sq: revizioni aktual

en: by
sq: nga

en: Go to first page
sq: Shko tek faqja e parë

en: Go to last page
sq: Shko tek faqja e fundit

en: Path to custom logo
sq: Pozicioni i logo-s së personalizuar

en: Drag to re-order
sq: Tërhiq për të rirenditur

en: User pictures in posts
sq: Piktura e përdoruesit tek dërgimet

en: User pictures in comments
sq: Piktura e përdoruesit tek komentet
