Social Base (2.5.6) - en to ast translation catalogue (27 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Actions
ast: Aiciones

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Comments
ast: Comentarios

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Search
ast: Guetar

en: Message
ast: Mensax

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Menu
ast: Menú

en: Files
ast: Ficheros

en: Last post
ast: Artículu últimu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Close
ast: Zarrar

en: Hidden
ast: Anubríu

en: @time ago
ast: hai @time

en: Topics
ast: Asuntos

en: Posts
ast: Artículos

en: current revision
ast: revisión d'anguaño
