Social Base (2.5.7) - en to ug translation catalogue (28 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش

en: Address
ug: ئادرېس

en: Forum
ug: مۇنبەر

en: Close
ug: يېپىش

en: Hidden
ug: يوشۇرۇن

en: @time ago
ug: بۇرۇن@time

en: Topics
ug: تېمىلار

en: Posts
ug: يازمىلار

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: User pictures in posts
ug: يازمىلاردا كۆرسىتىلىدىغان ئەزالار باش سۈرىتى

en: User pictures in comments
ug: ئىنكاسلاردا كۆرسىتىلىدىغان ئەزالار باش سۈرىتى

en: User menu
ug: تىزىملىك

en: User verification status in comments
ug: ئىنكاستا كۆرىنىدىغان ئەزالارنىڭ تەستىقلىنىش ئۇچۇرلىرى

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
