Social Base (2.6.3) - en to bo translation catalogue (53 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Search
bo: འཚོལ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Last post
bo: གསར་སྤེལ་གསར་ཤོས

en: Submitted
bo: ཡར་སྤྲད་ཟིན

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: %time ago
bo: %time་འགོལ་ཟིན།

en: Address
bo: ས་གནས

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: @time ago
bo: @time་སྔོན་ལ

en: Topics
bo: གླེང་གཞི

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: current revision
bo: ད་ཡོད་ཀྱི་བསྒྱུར་བཅོས

en: Go to first page
bo: ཤོག་ངོས་དང་པོར།

en: Go to last page
bo: ཤོག་ངོས་མཐའ་མར།

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Path to custom logo
bo: ཁ་རྟགས་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ

en: Featured
bo: ཁྱད་པར་ཅན

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: of
bo: གི

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: User pictures in posts
bo: རྩོམ་ཡིག་ནང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར་འགོད་པ

en: User pictures in comments
bo: དཔྱད་གཏམ་ནང་སྤྱོད་མཁན་གྱི་པར་འགོད་པ

en: Add image
bo: རི་མོ་ཁ་སྣོན།

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།

en: Status message
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: User verification status in comments
bo: དཔྱད་གཏམ་ནང་དུ་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ར་སྤྲོད་བྱས་ཡོད་མེད་ཀྱི་གནས་སྟངས
