Social Base (2.6.3) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Home
ps: کور

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Content
ps: منځپانګه

en: Group
ps: ګروپ

en: Subject
ps: موضوع

en: Actions
ps: چارې

en: Language
ps: ژبه

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Tags
ps: بچوي

en: Search
ps: لټون

en: Message
ps: پيغام

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Page title
ps: پاڼې سرلیک

en: Page
ps: پاڼه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Visibility
ps: لیدوړتیا

en: %time ago
ps: %time مخکې

en: next
ps: بل

en: Close
ps: تړل

en: Hidden
ps: پټ

en: @time ago
ps: @time مخکې

en: Topics
ps: موضوعګانې

en: Posts
ps: ليکنې

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: Warning message
ps: خبرتيا پیغام

en: Current page
ps: اوسنی پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
