Social Base (2.6.4) - en to sk translation catalogue (83 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Content
sk: Obsah

en: Group
sk: Skupina

en: Subject
sk: Predmet

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Comments
sk: Komentáre

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: unpublished
sk: nepublikovaný

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Files
sk: Súbory

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Page
sk: Strana

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Event type
sk: Typ udalosti

en: Off
sk: Vypnúť

en: Header
sk: Hlavička

en: Footer
sk: Päta

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: %time ago
sk: pred %time

en: Phone
sk: Telefón

en: Address
sk: Adresa

en: next
sk: ďalej

en: group
sk: skupina

en: Forum
sk: Fórum

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Edit group
sk: Upraviť skupinu

en: Private message
sk: Súkromná správa

en: Collapsible
sk: Zbaliteľné

en: Hidden
sk: Skryté

en: @time ago
sk: pred @time

en: Topics
sk: Témy

en: first
sk: prvé

en: Posts
sk: Príspevky

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: public
sk: verejné

en: current revision
sk: aktuálna revízia

en: last
sk: koniec

en: Content top
sk: Vrch obsahu

en: by
sk: napísal

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: 1 member | @count members
sk[0]: žiadny člen
sk[1]: 1 člen
sk[2]: @count členov

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Edit content
sk: Upraviť obsah

en: Path to custom logo
sk: Cesta k voliteľnému logu

en: Featured
sk: Odporúčané

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Content bottom
sk: Spodok obsahu

en: Error message
sk: Chybová správa

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: of
sk: z

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Created on
sk: Vytvorené

en: Drag to re-order
sk: Potiahnutím zmeníte poradie

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: User pictures in posts
sk: Používateľské obrázky v príspevkoch

en: User pictures in comments
sk: Požívateľské obrázky v komentároch

en: Add image
sk: Pridať obrázok

en: Author name
sk: Meno autora

en: User menu
sk: Používateľské menu

en: Status message
sk: Stavová správa

en: User verification status in comments
sk: Overenia stavu používateľa v komentároch

en: Current page
sk: Aktuálna stránka

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
sk: Namiesto ťahania preusporiadajte riadky pomocou číselných váh.

en: Logo settings
sk: Nastavenia loga

en: Last page
sk: Posledná strana

en: View profile
sk: Zobraziť profil

en: You have unsaved changes.
sk: Obsahuje neuložené zmeny.

en: Toggle navigation
sk: Prepnúť navigáciu

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu

en: Go to page @key
sk: Prejsť na @key. stránku
