Social Base (2.6.7) - en to hy translation catalogue (34 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Subject
hy: Թեմա

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Search
hy: Որոնել

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Last post
hy: Վերջին գրառում

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Page
hy: Էջ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: @time ago
hy: @time առաջ

en: Error message
hy: Սխալի հաղորդագրություն

en: Warning message
hy: Զգուշացման հաղորդագրություն

en: User pictures in posts
hy: Օգտատերերի նկարները գրառման մեջ

en: User pictures in comments
hy: Օգտագործողների պատկերները մեկնաբանություններում

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը

en: Status message
hy: Կարգավիճակի հաղորդագրություն

en: User verification status in comments
hy: Օգտատերերի հաստատման կարգավիճակը մեկնաբանություններում

en: Logo settings
hy: Լոգոյի կարգավորումներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:
