Social Blue (1.2.0) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Content
gl: Contido

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: unpublished
gl: sen publicar

en: Font
gl: Fonte

en: Default
gl: Predeterminado

en: Page title
gl: Título da páxina

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: Edit group
gl: Editar o grupo

en: Hidden
gl: Oculto

en: Style
gl: Estilo

en: Link color
gl: Color das ligazóns

en: Join
gl: Unirse

en: by
gl: por

en: Leave group
gl: Abandonar o grupo

en: 1 member | @count members
gl[0]: 1 membro
gl[1]: @count membros

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Edit content
gl: Editar contido

en: Skip to main content
gl: Ir o contido principal

en: Fonts
gl: Fontes
