Social Blue (1.2.1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: Tags
cs: Štítky

en: unpublished
cs: skryto

en: Default
cs: Výchozí

en: Page title
cs: Název stránky

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Header
cs: Hlavička

en: Footer
cs: Patička

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: Edit group
cs: Upravit skupinu

en: Hidden
cs: Skryté

en: Style
cs: Styl

en: Link color
cs: Barva odkazu

en: Join
cs: Připojit se

en: by
cs: od

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: Skip to main content
cs: Přejít k hlavnímu obsahu

en: Fonts
cs: Fonty

en: Created on
cs: Vytvořeno v
