Social Blue (1.3.0) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
sl: E-naslov

en: Content
sl: Vsebine

en: Language
sl: Jezik

en: Read more
sl: Preberite več

en: Tags
sl: Oznake

en: Default
sl: Privzeto

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Header
sl: Glava

en: Footer
sl: Noga

en: Hidden
sl: Skrito

en: by
sl: spisal %s
