Social Blue (1.3.1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
nn: E-post

en: Content
nn: Innhald

en: Language
nn: Språk

en: Read more
nn: Les meir

en: Default
nn: Standard

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Phone
nn: Telefon

en: Address
nn: Adresse

en: Edit group
nn: Rediger gruppe

en: Hidden
nn: Skjult

en: Link color
nn: Lenkefarge

en: Join
nn: Meld inn

en: by
nn: av
