Social Blue (1.3.2) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: E-mail
pt: Email

en: Content
pt: Conteúdo

en: Language
pt: Idioma

en: Read more
pt: Ler mais

en: unpublished
pt: não publicado

en: Font
pt: Tipo de letra

en: Default
pt: Por defeito

en: Page title
pt: Título da página

en: Breadcrumb
pt: Navegação estrutural

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Phone
pt: Telefone

en: Address
pt: Morada

en: Edit group
pt: Editar grupo

en: Hidden
pt: Oculto

en: Accept
pt: Aceitar

en: Style
pt: Estilo

en: Link color
pt: Cor das ligações

en: Join
pt: Juntar

en: by
pt: por

en: Leave group
pt: Sair do grupo

en: Edit profile
pt: Editar perfil

en: Edit content
pt: Editar conteúdo

en: Interests
pt: Interesses

en: Skip to main content
pt: Passar para o conteúdo principal

en: Member
pt: Membro

en: Decline
pt: Rejeitar

en: Fonts
pt: Tipos de letra

en: Created on
pt: Criado em

en: Secondary navigation
pt: Navegação secundaria

en: Add images
pt: Adicionar imagens
