Social Blue (2.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Content
kk: Контент

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Default
kk: Стандартты

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: by
kk: кұрылған
