Social Blue (2.1.0) - en to uk translation catalogue (44 entries)

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Content
uk: Вміст

en: Group
uk: Група

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: Tags
uk: Теґи

en: unpublished
uk: неопубліковане

en: Font
uk: Шрифт

en: Default
uk: Базово

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Breadcrumb
uk: Рядок навіґації

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Phone
uk: Телефон

en: Address
uk: Адреса

en: Edit group
uk: Редагувати групу

en: Private message
uk: Приватне повідомлення

en: Hidden
uk: Приховано

en: Accept
uk: Прийняти

en: Invite
uk: Запросити

en: Share this page
uk: Поділитися посиланням на цю статтю

en: Style
uk: Стиль

en: Link color
uk: Колір посилання

en: Content top
uk: Вміст зверху

en: Join
uk: Увійти

en: by
uk: за авторством

en: Leave group
uk: Вийти з групи

en: 1 member | @count members
uk[0]: @count учасник
uk[1]: @count учасника
uk[2]: @count учасників

en: Edit profile
uk: Змінити профіль

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Interests
uk: Інтереси

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Content bottom
uk: Вміст знизу

en: Member
uk: Учасник

en: Decline
uk: Відхилити

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Created on
uk: Дата створення

en: Header top
uk: Верх заголовку

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Sidebar First
uk: Перша бічна панель

en: Secondary navigation
uk: Другорядна навіґація

en: Sidebar Second
uk: Друга бічна панель

en: Add images
uk: Додати зображення

en: Hero
uk: Герой
