Social Blue (2.1.1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Group
hy: Խումբ

en: Language
hy: Լեզու

en: Read more
hy: Կարդալ ավելին

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Hidden
hy: Թաքնված

en: Author name
hy: Հեղինակի անունը
