Social Blue (2.1.1) - en to km translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
km: អ៊ីមែល

en: Content
km: មាតិកា

en: Group
km: ក្រុម

en: Language
km: ភាសា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Tags
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Page title
km: ចំណងជើង​ទំព័រ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: Link color
km: ពណ៌​តំណ

en: by
km: តាម​​

en: Skip to main content
km: រំលង​​ទៅ​មាតិកា​សំខាន់​

en: Header top
km: កំពូល​បឋមកថា
