Social Blue (2.1.3) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Content
oc: Contengut

en: Group
oc: Grop

en: Language
oc: Lenga

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Font
oc: Poliça

en: Default
oc: Per defaut

en: Page title
oc: Títol de la pagina

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Header
oc: Entèsta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Address
oc: Adreça

en: Edit group
oc: Editar lo grop

en: Hidden
oc: Amagat

en: Accept
oc: Acceptar

en: Style
oc: Estil

en: Link color
oc: Color del ligam

en: by
oc: per

en: Edit content
oc: Modificar lo contengut

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Fonts
oc: Poliças

en: Header top
oc: Naut de l'entèsta

en: Sidebar First
oc: Primièra barra laterala
