Social Blue (2.1.4) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: Group
fil: Grupo

en: Language
fil: Wika

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Message
fil: Mensahe

en: Default
fil: Pamantayan

en: Header
fil: Ulunan

en: Footer
fil: Paanan

en: by
fil: ni

en: Sidebar First
fil: Unang baras sa gilid

en: Secondary navigation
fil: Pangalawang paglalayag

en: Sidebar Second
fil: Pangalawang baras sa gilid
