Social Blue (2.1.4) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: E-mail
is: Netfang

en: Content
is: Innihald

en: Group
is: Hópur

en: Language
is: Tungumál

en: Read more
is: Lesa meira

en: Tags
is: Efnisorð

en: unpublished
is: óbirt

en: Message
is: Skilaboð

en: Font
is: Leturgerð

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Page title
is: Titill síðu

en: Breadcrumb
is: Leiðsagnarslóð

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Phone
is: Sími

en: Address
is: Heimilisfang

en: Hidden
is: Falið

en: Style
is: Stíll

en: by
is: eftir

en: Edit profile
is: Breyta prófíl
