Social Blue (2.1.5) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
hr: E-pošta

en: Content
hr: Sadržaj

en: Group
hr: Grupa

en: Language
hr: Jezik

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Tags
hr: Oznake

en: Message
hr: Poruka

en: Default
hr: Zadano

en: Page title
hr: Naziv stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Phone
hr: Telefon

en: Address
hr: Adresa

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Style
hr: Stil

en: Link color
hr: Boja poveznice

en: by
hr: od

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: Header top
hr: Vrh zaglavlje
