Social Blue (2.2.1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: E-mail
be: Адрас э-пошты

en: Content
be: Змесціва

en: Group
be: Група

en: Language
be: Мова

en: Read more
be: Чытаць далей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: unpublished
be: неапублікавана

en: Message
be: Паведамленне

en: Default
be: Прадвызначана

en: Page title
be: Загаловак старонкі

en: Header
be: Загаловак

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Hidden
be: Схаваць

en: Link color
be: Колер спасылак

en: by
be: аўтар

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: Skip to main content
be: Перайсці да асноўнага змесціва

en: Header top
be: Верх хэдэра

en: Author name
be: Iмя аўтара
