Social Blue (2.2.1) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
bo: གློག་ཡིག

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Group
bo: ཁག

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Font
bo: ཡིག་གཟུགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Address
bo: ས་གནས

en: Edit group
bo: ཚོ་ཆུང་རྩོམ་སྒྲིག

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Style
bo: བཟོ་ལྟ

en: Link color
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་དོག

en: Join
bo: ཞུགས་པ།

en: Leave group
bo: ཚོ་ཆུང་ནས་ཕྱིར་འབུད་པ།

en: Edit content
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Skip to main content
bo: ནང་དོན་གཙོ་བོའི་སྟེང་དུ་སྐྱོད་པ

en: Header top
bo: འགོ་བརྗོད་གོང་མ

en: Author name
bo: རྩོམ་པ་པོའི་མིང་།
