Social Blue (2.2.1) - en to mr translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Content
mr: साहित्य

en: Group
mr: समुह

en: Language
mr: भाषा

en: Read more
mr: अधिक वाचा

en: unpublished
mr: अप्रकाशीत

en: Message
mr: संदेश

en: Font
mr: मुद्रावर्ग

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Page title
mr: पृष्ठ शीर्षक

en: Phone
mr: दूरध्वनी

en: Address
mr: पत्ता
