Social Blue (2.2.3) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Content
ast: Conteníu

en: Group
ast: Grupu

en: Language
ast: Llingua

en: Read more
ast: Lleer más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Message
ast: Mensax

en: Default
ast: Predefiníu

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: Hidden
ast: Anubríu

en: Link color
ast: Color del enllaz
