Social Blue (2.2.3) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
kn: ಈ ಮೈಲ್

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Font
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Phone
kn: ದೂರವಾಣಿ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Hidden
kn: ಅಡಗಿಸಲಾದ

en: Accept
kn: ಅಂಗೀಕರಿಸು

en: Style
kn: ಶೈಲಿ

en: Link color
kn: ಕೊಂಡಿಯ ಬಣ್ಣ

en: Join
kn: ಸೇರು

en: by
kn: ಇಂದ

en: Member
kn: ಸದಸ್ಯ

en: Decline
kn: ತಿರಸ್ಕರಿಸು

en: Fonts
kn: ಅಕ್ಷರ ಶೈಲಿಗಳು
