Social Blue (2.2.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
bn: ই-মেইল

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Language
bn: ভাষা

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Message
bn: বার্তা

en: Default
bn: ডিফল্ট
