Social Blue (2.2.5) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: E-mail
cy: E-bost

en: Content
cy: Cynnwys

en: Language
cy: Iaith

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Tags
cy: Tagiau

en: Message
cy: Neges

en: Default
cy: Diofyn

en: Page title
cy: Pennawd y dudalen

en: Header
cy: Pennawd

en: Footer
cy: Troedyn

en: Phone
cy: ffôn

en: Address
cy: Cyfeiriad

en: Hidden
cy: Wedi cuddio

en: Style
cy: Arddull

en: Link color
cy: Lliw cyswllt

en: by
cy: drwy

en: Header top
cy: Pennawd ar y brig
