Social Blue (2.2.6) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Group
jv: Grup

en: Language
jv: Basa

en: Read more
jv: Candhaké

en: Tags
jv: Tautan

en: Message
jv: Pesen

en: Default
jv: Gawan

en: Page title
jv: Judhul kācā

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Hidden
jv: Umpetan

en: Link color
jv: Warna tautan

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Header top
jv: Header ndhuwur
