Social Blue (2.2.6) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Read more
my: ဆက်လက်ဖတ်ရှုပါ

en: Tags
my: Tag များ

en: Message
my: သတင်း

en: Font
my: စာလုံး

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Skip to main content
my: အဓိကအကြောင်းအရာသို့ သွားမည်

en: Fonts
my: စာလုံးများ
