Social Blue (2.2.6) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: E-mail
te: ఈమెయిలు

en: Content
te: సారము

en: Group
te: సమూహం

en: Language
te: భాష

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: unpublished
te: అప్రచురితం

en: Message
te: సందేశం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Page title
te: పేజీ శీర్షిక

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Address
te: చిరునామా

en: Style
te: శైలి

en: Link color
te: లంకె రంగు

en: Decline
te: తిరస్కరించు
