Social Blue (2.3.1) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
az: E-poçt

en: Content
az: Məzmun

en: Group
az: Qrup

en: Language
az: Dil

en: Read more
az: Ətraflı

en: Tags
az: Teqlər

en: unpublished
az: nəşr olunmayıb

en: Message
az: Mesaj

en: Default
az: Susmaya görə

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Hidden
az: Gizli

en: Style
az: Stil

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Author name
az: Müəllif adı
