Social Blue (2.3.2) - en to th translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
th: อีเมล

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Message
th: ข้อความ

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Phone
th: โทรศัพท์

en: Address
th: ที่อยู่

en: Hidden
th: ซ่อน

en: Link color
th: สีของลิงก์

en: by
th: โดย

en: Edit profile
th: แก้ไขรายละเอียดผู้ใช้

en: Skip to main content
th: ข้ามไปยังเนื้อหาหลัก

en: Member
th: สมาชิก

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: Header top
th: ด้านบนของส่วนหัว

en: Author name
th: ชื่อผู้เขียน

en: Sidebar First
th: แถบข้างแรก

en: Sidebar Second
th: แถบข้างที่สอง
