Social Blue (2.3.4) - en to sv translation catalogue (33 entries)

en: E-mail
sv: E-post

en: Content
sv: Innehåll

en: Group
sv: Grupp

en: Language
sv: Språk

en: Read more
sv: Läs mer

en: Tags
sv: Etiketter

en: unpublished
sv: ej publicerad

en: Message
sv: Meddelande

en: Default
sv: Förvald

en: Page title
sv: Sidtitel

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Phone
sv: Telefon

en: Address
sv: Adress

en: Edit group
sv: Redigera grupp

en: Hidden
sv: Dold

en: Invite
sv: Bjud in

en: Style
sv: Stil

en: Link color
sv: Länkfärg

en: by
sv: av

en: 1 member | @count members
sv[0]: 1 medlem
sv[1]: @count medlemmar

en: Edit profile
sv: Redigera profil

en: Edit content
sv: Redigera innehåll

en: Skip to main content
sv: Hoppa till huvudinnehåll

en: Content bottom
sv: Innehåll längst ned

en: Member
sv: Medlem

en: Fonts
sv: Fonter

en: Created on
sv: Skapad den

en: Header top
sv: Sidhuvud - överst

en: Author name
sv: Författarnamn

en: Hero
sv: Herobild

en: Accent color
sv: Accentfärg
