Social Blue (2.4.3) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
af: E-pos

en: Content
af: Inhoud

en: Group
af: Groep

en: Language
af: Taal

en: Read more
af: Lees meer

en: Tags
af: Etikette

en: Message
af: Boodskap

en: Default
af: Verstek

en: Page title
af: Bladsytitel

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: Content top
af: Boonste inhoud

en: by
af: deur

en: Content bottom
af: Onderste inhoud
