Social Blue (2.4.3) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
gu: ઈમેલ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Language
gu: ભાષા

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Message
gu: સંદેશ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Hidden
gu: છુપાયેલુ

en: Interests
gu: રસપ્રદ પ્રવૃતિઓ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ

en: Author name
gu: લેખકનું નામ
