Social Blue (2.4.4) - en to bg translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
bg: Е-поща

en: Content
bg: Съдържание

en: Group
bg: Група

en: Language
bg: Език

en: Read more
bg: Пълен текст

en: Tags
bg: Таг

en: Message
bg: Съобщение

en: Default
bg: По подразбиране

en: Page title
bg: Заглавие на страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Phone
bg: Телефон

en: Address
bg: Адрес

en: Hidden
bg: Скрит

en: Link color
bg: Цвят на хипервръзките

en: by
bg: от

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание

en: Header top
bg: Горна част на заглавната част
