Social Blue (2.4.4) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: E-mail
dz: གློག་འཕྲིན།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Read more
dz: ཧེང་བཀལ་ལྷག་

en: Message
dz: འཕྲིན་དོན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Page title
dz: ཤོག་ལེབ་ཀྱི་མགོ་མིང་།

en: Header
dz: མགོ་ཡིག།

en: Link color
dz: འབྲེལ་མཐུད་ཀྱི་ཚོས་གཞི་

en: by
dz: གིས།

en: Header top
dz: མགོ་ཡིག་གི་མགོ་
