Social Blue (2.4.4) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: E-mail
ta: மின்னஞ்சல்

en: Language
ta: மொழி

en: Message
ta: தகவல்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Link color
ta: இணைப்பு நிறம்

en: Header top
ta: மேல் தலையொட்டு
