Social Blue (2.4.5) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: E-mail
eu: E-posta

en: Content
eu: Edukia

en: Group
eu: Taldea

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Tags
eu: Etiketak

en: unpublished
eu: argitaratu gabea

en: Message
eu: Mezua

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Address
eu: Helbidea

en: Edit group
eu: Editatu multzoa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Style
eu: Estiloa

en: Link color
eu: Estekaren kolorea

en: Content top
eu: Goiko edukia

en: by
eu: nork egina:

en: Edit content
eu: Editatu edukia

en: Content bottom
eu: Beheko edukia

en: Fonts
eu: Letra-tipoa

en: Author name
eu: Egilearen izena
