Social Blue (2.5.0) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Content
os: Мидис

en: Group
os: Къорд

en: Language
os: Æвзаг

en: Tags
os: Тегтæ

en: Message
os: Хъусинаг

en: Default
os: Æнæивд
