Social Blue (2.5.2) - en to lt translation catalogue (30 entries)

en: E-mail
lt: El. paštas

en: Content
lt: Turinys

en: Group
lt: Grupė

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: Message
lt: Žinutė

en: Font
lt: Šriftas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: Edit group
lt: Redaguoti grupę

en: Private message
lt: Privati žinutė

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Invite
lt: Pakviesti

en: Style
lt: Stilius

en: Link color
lt: Nuorodos spalva

en: by
lt: pagal

en: 1 member | @count members
lt[0]: @count narys
lt[1]: @count nariai
lt[2]: @count[2] narių

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Fonts
lt: Šriftai

en: Created on
lt: Sukurta

en: Header top
lt: Galvos viršus

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva
