Social Blue (2.5.3) - en to ja translation catalogue (32 entries)

en: E-mail
ja: メール

en: Content
ja: コンテンツ

en: Group
ja: グループ

en: Language
ja: 言語

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Tags
ja: タグ

en: unpublished
ja: 未掲載

en: Message
ja: メッセージ

en: Font
ja: フォント

en: Default
ja: デフォルト

en: Page title
ja: ページのタイトル

en: Breadcrumb
ja: パンくず

en: Header
ja: ヘッダー

en: Footer
ja: フッター

en: Phone
ja: 電話番号

en: Address
ja: 住所

en: Edit group
ja: グループを編集

en: Private message
ja: プライベートメッセージ

en: Hidden
ja: 非表示

en: Style
ja: スタイル

en: Link color
ja: リンクの色

en: Content top
ja: トップコンテンツ

en: by
ja: 投稿者

en: 1 member | @count members
ja[0]: メンバー 1名
ja[1]: メンバー @count名

en: Edit profile
ja: プロフィールを編集

en: Edit content
ja: コンテンツの編集

en: Skip to main content
ja: メインコンテンツに移動

en: Content bottom
ja: ボットムコンテンツ

en: Member
ja: メンバー

en: Created on
ja: 作成日

en: Header top
ja: ヘッダー上部

en: Author name
ja: 投稿者名
