Social Blue (2.5.3) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: E-mail
ku: ئیمێل

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Group
ku: گرووپ

en: Language
ku: زمان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Tags
ku: تاگەکان

en: Message
ku: پەیام

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Page title
ku: ناونیشانی په‌ڕه‌

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: Hidden
ku: شارراوە

en: Link color
ku: ڕەنگی بەستەر

en: by
ku: له‌لایه‌ن

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Header top
ku: لووتکەی سەرپەڕە
