Social Blue (2.5.3) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: E-mail
mn: Цахим хаяг

en: Content
mn: Агуулга

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Message
mn: Зурвас

en: Font
mn: Фонт

en: Default
mn: Анхны утга

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: by
mn: аар
