Social Blue (2.5.3) - en to tr translation catalogue (33 entries)

en: E-mail
tr: E-posta

en: Content
tr: İçerik

en: Group
tr: Grup

en: Language
tr: Dil

en: Read more
tr: Devamını oku

en: Tags
tr: Etiketler

en: unpublished
tr: yayımlanmadı

en: Message
tr: İleti

en: Font
tr: Yazı tipi

en: Default
tr: Varsayılan

en: Page title
tr: Sayfa başlığı

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Phone
tr: Telefon

en: Address
tr: Adres

en: Edit group
tr: Grubu düzenle

en: Private message
tr: Özel ileti

en: Hidden
tr: Gizli

en: Style
tr: Biçem (stil)

en: Link color
tr: Bağlantı rengi

en: Content top
tr: Önce içerik

en: by
tr: yazan

en: 1 member | @count members
tr[0]: 1 üye

en: Edit profile
tr: Profili düzenle

en: Edit content
tr: İçeriği düzenle

en: Skip to main content
tr: Ana içeriğe atla

en: Content bottom
tr: İçeriğin altında

en: Member
tr: Üye

en: Fonts
tr: Yazı tipleri

en: Following
tr: İzleniyor

en: Header top
tr: Üstbilginin tepesi

en: Author name
tr: Yazar adı
