Social Blue (2.5.4) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: E-mail
et: E-post

en: Content
et: Sisu

en: Group
et: Grupp

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Tags
et: Sildid

en: unpublished
et: avaldamata

en: Message
et: Teade

en: Font
et: Kirjastiil

en: Default
et: Vaikimisi

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Hidden
et: Peidetud

en: Style
et: Stiil

en: Link color
et: Lingi värvus

en: by
et: postitas

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Header top
et: Päise ülemine osa

en: Author name
et: Autori nimi

en: Sidebar First
et: Esimene külgriba

en: Sidebar Second
et: Teine külgriba
