Social Blue (2.5.4) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: E-mail
lv: E-pasts

en: Content
lv: Saturs

en: Group
lv: Grupa

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: unpublished
lv: nepublicēts

en: Message
lv: Ziņojums

en: Font
lv: Fonts

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Header
lv: Galvene

en: Footer
lv: Kājene

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: Hidden
lv: Slēpts

en: Style
lv: Stils

en: Link color
lv: Saišu krāsa

en: by
lv: Iesniedza

en: 1 member | @count members
lv[0]: 1 biedrs
lv[1]: @count biedri

en: Edit profile
lv: Labot profilu

en: Edit content
lv: Labot lapas saturu

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Header top
lv: Galvenes augša

en: Author name
lv: Autora vārds
