Social Blue (2.5.4) - en to ro translation catalogue (22 entries)

en: Content
ro: Conținut

en: Group
ro: Grup

en: Language
ro: Limba

en: Read more
ro: Citiţi mai departe

en: Tags
ro: Etichete

en: Message
ro: Mesaj

en: Default
ro: Implicit

en: Page title
ro: Titlul paginii

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Phone
ro: Telefon

en: Address
ro: Adresă

en: Hidden
ro: Ascuns

en: Invite
ro: Invită

en: Style
ro: Stil

en: Link color
ro: Culoare link

en: by
ro: adăugat de

en: Edit profile
ro: Editează profilul

en: Skip to main content
ro: Sari la conținutul principal

en: Created on
ro: Creat pe

en: Header top
ro: Cap sus

en: Author name
ro: Nume autor
