Social Blue (2.5.6) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Content
ar: المحتوى

en: Group
ar: المجموعة

en: Language
ar: اللغة

en: Read more
ar: اقرأ المزيد

en: Tags
ar: وسوم

en: unpublished
ar: غير منشور

en: Message
ar: الرسالة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Page title
ar: عنوان الصفحة

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Address
ar: العنوان

en: Hidden
ar: مخفي

en: Style
ar: نمط

en: Link color
ar: لون الروابط

en: by
ar: كتبه

en: Edit profile
ar: تعديل الملف الشخصي

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Header top
ar: قمة الترويسة
